5. 2. 2011

Tak prý až za rok...

Prej je ještě brzo. Prej nemáme pokojík. Prej musíme nejdřív probrat rozpočet. Jako rozpočet na dítě? Jak jako?? Jako že výbava pro mimi vyjde asi tak na 20 tisíc plus kočár-trojkombinace (dalších 10t)? A pak třeba dalších 6t měsíčně? A čím starší, tím je to horší?
NO A CO??? Copak mateřství je jen o penězích? A co ty pocity štěstí, vděčné úsměvy, problinkané noci, první slůvka a dětské doteky? ...a to nepočítám cca 8 měsíců těšení a zhruba 16 hodin menších či větších bolestí...
Pche, ať je to jak chce, už schraňuju. A začala jsem zateplenýma těhotenskýma kalhotama :D

9 komentářů:

 1. Veve, ono to jde, spoustu Ti toho po dětech přinesnou kamarádky a po bazárcích se toho dá také hodně sehnat za mírné ceny. Mám to vyzkoušeno, naší malé teď bude rok. Kočárek jsem sehnala za 1000,- dvojkombinaci a celodřevěnou postýlku s novou matrací za 1200,-. Dá to víc práce, ale jde to, a spousta věcí je spíš o nápadech než o penězích. Mimču je jedno jestli má deku značkovou nebo z výprodeje za 40 Kč a dozdobenou maminkou ;-) Držím palce a přeji zdravé mimčo.
  Věrka

  OdpovědětVymazat
 2. Veve, žeby bábätko?:) Všetko najlepšie a veľa zdravíčka:)Gabi

  OdpovědětVymazat
 3. Holky díky, ale miminko ještě nebude - tatínek se bojí, že je to brzo (a to mu prosím příští rok bude 30 :D).

  OdpovědětVymazat
 4. Teda mamčo... to je podpásovka uvádět takhle můj věk...

  OdpovědětVymazat
 5. 30? Tak to je přece krásná příležitost ke zplození svého prvního potomka! A za pár let se mu to bude dobře pamatovat...letos bude mít kulatiny manžel, jeho maminka i její tchýně (manželova babička) a jak pěkně se to pamatuje, když člověk potřebuje dopočítat kolik komu je...sice to bude trošku hukot, ale co, sranda musí být :o))
  A bohužel těch párů, kteří si řekli a hned počali, je čím dál, tím méně... takže neodkládat příliš...plánování je hezká věc, taky sem přesně věděla jaký chci kočárek dřív než jsem otěhotněla a v 9tt na ultrazvuku uviděla 2 človíčky a mohla sem vymýšlet znovu :o)) Je to legrace. Tak ať brzy dojdete ke shodě a daří se vám :o)
  Monča

  OdpovědětVymazat
 6. Přeji, aby příští rok zase nebylo brzo.
  Zdravím.
  Radka

  OdpovědětVymazat
 7. taky preju, at to chlapovi dojde. a doporucuju zavadet nenapadne debatu na toto tema kldine casteji, nez az za rok, oni si ti chlapi na vsechno musi takenjak zvyknout aasi nejdriv.. a hlavne at se to pak podari v rozumnem casovem horizontu preju :)

  OdpovědětVymazat
 8. dobře ty! :)
  taky střádám a kašlu na názory ostatních ;)

  OdpovědětVymazat