8. 6. 2011

Lehce rekonstrukčně...

Udělala jsem zásadní chybu.... nenafotila jsem pořádně stav před rekonstrukcí :-D takže asi neoceníte, jak jsme znovuobjevili kouzlo našich schodů. Stačilo odmontovat staré skládácí koženkové dveře, strhnout zaprášený igelit, odmontovat dřevěné příčky a zničit filtr ve vysavači.

A najednou mám pocit, že chodba bude moje nejoblíbenější místnost v domě, a to právě díky úžasným schodům!

Vlevo před, vpravo po...Z chodby nebylo schody původně vůbec vidět, byly schované za tunou dřevotřísky, igelitu, skelné vaty a navrch špinavá záclona :-)

11 komentářů:

 1. 1.Skúšam si to predstavovať pred, lebo z foto až tak veľa nevidím, no nič moc.
  2.Skúšam si to predsatviť dokončené, s kadejakými "potrebnými" drobotinkami tu a tam na schodíkoch, no že paráááda:))
  veľmi sa mi na nic páči, že sú dole tak do oblúčika:)
  Gabi

  OdpovědětVymazat
 2. Veve, objevili jste poklad! Ty schody jsou dokonalé!
  Hezký večer, zdravím Helena

  OdpovědětVymazat
 3. Veve, souhlasim s Helenkou, objevili jste poklad. Myslim, ze to nebude mit chybu. Krasny den, Katerina

  OdpovědětVymazat
 4. Veve, to je tak úžasné sledovat to nadšení a radost z vykonané práce!! Moc se těším na další příspěvky!! :) Peťa

  OdpovědětVymazat
 5. Veve, ja som slepúch, tie schody sú drevené, kamenné alebo aké? Naše majú oblúk v hornej časti a sú asi z umelého kameňa, natreté šialenou šedou farbou, ktorá sa strašne šmýka, keď je na nej dáka kvapka. No a nemáme tú bočnú lištu ani sokel, takže sa blbo umývajú a sú mimoriadne obľúbené pavúkmi :-D
  Špinavé záclony, zateplenie novinami a igelitmi sme tiež mali :-) a fotím všetko, ale tie najbežnejšie veci tiež zisťujem, že nemám v pôvodnom stave zachytené. Nech vám to ide pekne od ruky a vylúpnete ďalšie skvosty. L

  OdpovědětVymazat
 6. A JE TO V HÁJI, schody jsou napadené... asi budou muset celé pryč :/ (Lusi, jsou dřevěné, natřené neprodyšným lakem stejně jako stěna)

  OdpovědětVymazat
 7. Jé, krásný nápad Veve, ať žije "dekonstrukce", držím palec, ať jde škůdce vyhubit či omezit a pokud ne, tak vybrat jiné dobré schody. Pokud by měly jít pryč, je to sice škoda, protože nové "s patinou" jsou jistě kýč, ale zase by to byl nový prostor ke kreativnímu vyžití! :-)

  OdpovědětVymazat
 8. A sú moc prežraté? To by bola škoda a hlavne ďalší podstatný výdaj... Preto sme ani my zatiaľ neskúmali podlahy :-D na nové nemáme, hihihi. Držím vám palce! L

  OdpovědětVymazat
 9. Zdravím, moc hezký blog a držím palce při rekonstrukci. Taky takhle budujeme, ale naštěstí jsme už dál, takže si to umím představit...schody jsou fakt parádní a ten otevřený prostor tomu dodává šmrnc. S tím napadeným dřevem se možná dá něco udělat...my máme taky staré dřevěné schody a škůdci v nich už nejsou ...jen dírky po nich :-).Tak ať se daří a pevné nervy!

  OdpovědětVymazat
 10. Ty schody jsou vážně skvělé! ;-)

  OdpovědětVymazat