17. 11. 2012

Pokračujeme....

To je šílené, bydlíme tu už půl roku! Nastěhovali jsme se bez koupelny, topení, kuchyně, záchoda... jediná voda tekla ze zahradního kohoutku venku na fasádě. Ranní čištění zubů byla opravdu romantika.
Ale jakmile byla elektřina, internet a jeden stůl se židlí, zavelela jsem ke stěhování. První noci na zemi ve spacákách, další už na matracích ve spacákách. Po třech měsících násloedovalo přestěhování z oklepaného podkroví do jediné zavíratelné místnosti - přízemí. Postel máme doteď ze zbytků trámů, protože jsme zdechlí sestavit novou. Stejně se mi nová nelíbí ;-)


Teď už máme koupelnu, záchod, kuchyň a dokonce jsme přežili výbuch trubky při zkušebním spuštění kotle na pevná paliva. Díky bohu manžel zrovna byl u souseda - a to já nevěděla, fakt jsem si myslela, že byl zrovna v tom sklepě. Nikdy jsem se tak nebála! Pára byla během deseti sekund v celém baráku. Ale už je dobře, kotel bude nový, s chladící smyčkou - tak, jak má být.

Příroda si asi opravdu umí poradit. Prý to bylo psychikou. Asi ano, ty stresy s prodejem domku, směnkami, neplatícími nájemníky, sprostými sousedy... ale teď je fajn. A já si dávám voraz, protože jestli se už nic nepokazí, tak teď bude potřeba dát do kupy dětský pokojíček :-)


6 komentářů:

 1. Veve, krásně jste si to upravili. Ta kuchyň se mi moc líbí. Přeju pěkné bydlení ... a držím palce - i s tím dětským pokojíkem.
  Věrka

  OdpovědětVymazat
 2. Zdravím Veve, koukám, taky to nemáte jednoduché..no a gratulace ...jestli to s tím pokojíkem klapne! Krásné dny!

  OdpovědětVymazat
 3. Ta kocenka je nejlepsi, ta se evidentne zabydlela suprove!

  OdpovědětVymazat
 4. máte moc krásné bydlení x) zvládli jste to parádně !

  OdpovědětVymazat
 5. Veve, to mám velkou radost! je vidět, že jste se činili, s domečkem i jinak! Tak na sebe dávej pozor, opatruj se!
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
 6. Máte to nádherně zařízené! A věřím,že budete moci zdobit i pokojíček! Myslím na vás! Ž.

  OdpovědětVymazat